Navigatie

Transport (kosten)

Wij leveren onze tenten in de hele Benelux voor € 0,50 per gereden kilometer en in de rest van Europa op aanvraag.

Dit komt neer op 4 maal de afstand tussen ons loodsadres aan de Hoofdweg 348 te Capelle aan den IJssel (2928 LC) en de locatie waar de tent opgebouwd moet worden. Heen-en-terug voor de opbouw en heen-en-terug voor het afbreken. Dit komt dus neer op € 2,- voor een enkele afstand.

Enkele voorbeeldafstanden

 

Nederland

 

plaatsafstand in km* kosten
Amsterdam84168,00
Rotterdam10-
Den Haag3060,00
Utrecht50100,00
Eindhoven113226,00
Tilburg80160,00
Groningen238476,00
Almere99198,00
Breda52104,00
Nijmegen112224,00
Apeldoorn116232,00
Haarlem82164,00
Enschede190380,00
Arnhem106212,00
Amersfoort77154,00
Middelburg126252,00
Den Bosch83166,00
Haarlem82164,00
Zwolle141282,00
Maastricht201402,00

 

België

 

plaatsafstand in km* kosten
Antwerpen99198,00
Charleroi208416,00
Genk188376,00
Luik214428,00
Aarlen326652,00
Namen204408,00
Gent150300,00
Vilvoorde138276,00
Nijvel181362,00
Brugge177354,00
Brussel152304,00

 

Luxemburg

 

plaatsafstand in km* kosten
Luxemburg stad351702,00

 

* aan de bovenstaande afstanden kunnen geen rechen worden ontleend, dit is louter ter indicatie. De afstand wordt berekend van deur tot deur.

Wij kunnen buiten de tent om met drie personen in onze bus. Indien het voor de locatie nodig is dat er meer personen moeten helpen voor de opbouw zullen ook de kilometers van een extra auto in rekening worden gebracht. De transportkosten worden dan dubbel gerekend.

Offerte

Indien het voor het maken van een offerte nodig is om op locatie te komen kijken, hanteren wij dezelfde rekenmethode. Dit is exclusief de kosten van de tijd die wij op locatie kwijt zijn.

Voor de berekening van het aantal kilometers werken wij met ANWB routeplanner. Het aantal kilometers wat in dit programma aangegeven wordt is bindend voor de prijs van de transportkosten.

Ga voor de berekening van het aantal kilometers naar ANWB routeplanner    >>

  • de enkele afstand in km vanaf Rotterdam naar locatie
    de enkele afstand in km vanaf Rotterdam naar locatie

    Wij rekenen € 0,50 per gereden kilometer.

    Dit komt neer op 4 maal de afstand tussen ons adres aan de Kleine Beer 12 te Rotterdam en de locatie waar de tent opgebouwd moet worden. Heen en terug voor de opbouw en heen en terug…

    € 2,00
© 2015 - 2017 Flextent huren | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel